KONST / Litografier / Litografier 5315589
*
nr 531 5589
Litografier
2 st Stig Jonzon, Stockholmsmotiv
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juni 2008
kl 16:22:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/6 09:22:58
1
100 kr
29/6 20:01:58
2
350 kr
30/6 09:16:20
1
200 kr
30/6 16:02:42
1
300 kr
30/6 16:03:47
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Litografier
nr 531 5589
Litografier
2 st Stig Jonzon, Stockholmsmotiv
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juni 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/6 09:22:58 | 1 | 100 kr |
29/6 20:01:58 | 2 | 350 kr |
30/6 09:16:20 | 1 | 200 kr |
30/6 16:02:42 | 1 | 300 kr |
30/6 16:03:47 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09